top of page

Group

Public·21 members
Ezekiel Price
Ezekiel Price

Zoznam HierSpoločnosť Sony nedávno prekopala systém PlayStation Plus, ktorý po novom prichádza hneď v troch verziách, a to Essential, Extra a Premium. A dnes už dokonca poznáme aj zoznam hier, ktoré si predplatitelia dvoch vyšších verzií programu budú môcť zahrať.
Zoznam hierAk si po dlhom dni, ktorým vás sprevádzalo otepľujúce sa počasie, chcete jednoducho len sadnúť a niečo zahrať, máme pre vás skvelú správu. Máte čo. Zoznam hier pre PlayStation Plus Extra/Premium je doslova gigantický, čiže si v ňom každý nepochybne nájde to svoje. Nechýbajú dokonca ani tutovky ako Ghost of Tsushima či God of War. Nájsť ho môžete aj na oficiálnom blogu PlayStation.


Ponuka služby Xbox Game Pass pre PC obsahuje zástup atraktívnych hier, vrátane tých z produkcie Xbox Game Studios. Nájdu sa tu aj menej známe, no rozhodne stále zaujímavé kúsky. Celkovo herný katalógu poskytuje cez dve stovky hier a vyberať je teda z čoho.


Okrem dizajnu starej konzoly, ktorá prešla miernym upgradom v podobe veľkosti teľa či jednotlivých materiálov a koncoviek spoločnosť Sony oznámila aj to, že konzola príde s viacerými hernými packami, pri ktorých dnešný tridsiatnici trávili svoj voľný čas. Spoločnosť však oznámila len časť hier, ktoré budú dostupné, konkrétne Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4 a Tekken 3. Teraz tento zoznam bol doplnený o ďalšie hry. Ich kompletný zoznam si môžete pozrieť nižšie. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page